Canon представила нові принтери і БФП для "нової нормальності"

10.05.2021

Нове сімейство лазерних принтерів і МФУ i-SENSYS Х поповнило лінійку пристроїв Canon i-SENSYS. Воно розроблено відповідно до вимог до умов віддаленої і гібридної роботи. Приділено підвищену увагу до безпеки і до цифровізації робочих процесів за допомогою хмарних технологій.

Лінійка адресована як малому і середньому бізнесу, так і великим корпораціям, які потребують створення гнучкої і підключеної робочої середовища для віддаленої роботи співробітників. Комплексно управляти потоками друку і процесами оцифровки документів, в тому числі мобільно, можна за допомогою готової "Бібліотеки додатків". Продукти повністю інтегровані з програмною платформою Canon uniFLOW Online і хмарними платформами інших виробників.

Серія Canon i-SENSYS Х C1127 - це компактне МФУ і однофункційний кольоровий принтер формату А4 зі швидкістю друку до 27 стор / хв. для невеликих робочих груп. Пристрої підтримують функції віддаленого управління. 5-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей налаштовується відповідно до потреб користувача.

Canon i-SENSYS X 1643P - це високопродуктивний і економічний, як заявляє виробник, чорно-білий принтер. Він забезпечує швидкість друку в форматах A4 і A5 до 43 і 65,2 стор / хв відповідно. У режимах швидкого запуску або швидкого пробудження принтер готовий до роботи протягом декількох секунд, а картридж підвищеної ємності дозволяє надрукувати до 20 500 сторінок.


Нові моделі надійдуть у продаж в лютому 2021 року.