HP Inc. представляє компактні пристрої друку для бізнесу

21.05.2021

Компанія HP Inc. анонсувала компактні бізнес-принтери HP LaserJet Enterprise 400 для офісних і віддалених співробітників. Виробник заявляє, що вони відповідають вимогам корпоративної безпеки.

Нові МФУ оснащені рішенням HP Sure Start, яке виявляє атаки і вразливість і дозволяє автоматично відновити BIOS. Модуль HP Trusted Platform Module (TPM) забезпечує захист даних за допомогою сертифікованих закритих ключів, підвищує безпеку зашифрованих облікових даних та іншої інформації, що зберігається на принтері або МФУ.

У HP Inc. також говорять про зручність і простоту віддаленого управління цілим парком устаткування, великі можливості його настройки за допомогою програмного забезпечення HP Web Jetadmin і HP JetAdvantage Security Manager, швидкості розгортання та інтеграції рішень HP і сторонніх виробників з платформою HP Open Extensibility Platform.

Також компанія представила вбудоване програмне забезпечення безпеки пристроїв друку FutureSmart 5, яке поставляється з пристроями серії LaserJet Enterprise 400. Воно бореться з ризиками за допомогою багаторівневого підходу до захисту пристроїв, включаючи витратні матеріали в ньому.

Пристрої серії HP LaserJet Enterprise 400 і ПО HP FutureSmart 5 будуть доступні в грудні 2020 року. Про ціну поки не повідомляється.