Європейські картриджі

Європейські картриджі

Коли картридж лазерного принтера ламається або приходить в непридатність в зв'язку із зносом, доводиться задуматися про гідну заміну. Новий оригінальний расходник завжди коштує недешево, а сумісний, але неоригінальний варіант хоч і не такий дорогий, часто має певні недоліки, серед яких - недовговічність.

Як же бути в такому випадку, що вибрати? Погодитися на більш низьку якість за невисокою ціною, або придбати хороший, але вельми дорогий картридж? Ми пропонуємо третій варіант - європейський картридж!

Переваги витратних матеріалів з Європи

У західних країнах користувачі лазерних принтерів практично не вдаються до перезаправке оригінальних картриджів, і після закінчення тонера здають їх на переробку.

Але ці вузли цілком працездатні, і багато в чому краще, ніж дешеві сумісні моделі. Вони надходять в нашу майстерню прямо з Європи, і ми ретельно перевіряємо їх, виробляємо заправку, після чого картриджі абсолютно готові до роботи.

У них маса переваг:

  • стовідсотковий оригінал;
  • перш відпрацьований малий ресурс (всього 1 цикл);
  • доступна ціна;
  • висока якість друку.

Оскільки європейські картриджі - оригінальні, вони витримують в кілька разів більше циклів заправки, ніж сумісні, що також є значущим гідністю.

При надходженні картриджів ми ретельно перевіряємо їх на працездатність, і заправляємо лише якісними тонерами. Тому ви можете не сумніватися, що придбаєте оригінальну модель, здатну відпрацювати кілька циклів.

Звертайтеся до нас - ми підберемо європейський картридж для принтера будь-якої моделі, який забезпечить вам тривалу і якісну друк без будь-яких проблем. Ми завжди готові дати вичерпні консультації, відповісти на всі питання, а також в подальшому заправити ваш картридж і надати будь-які інші послуги.