Перепрошивка принтерів і МФУ

Перепрошивка принтерів і МФУ

Сучасні принтери і багатофункціональні пристрої (БФП) досить продуктивні, забезпечують якісний друк і сканування - в загальному, тільки радують своїх власників. Єдиний мінус - висока вартість витратних матеріалів, зокрема - картриджів лазерних пристроїв.

Щоб не купувати постійно нові елементи, багато хто вдається до перезаправке - це обходиться значно дешевше, ніж покупка нового. Але і тут часом виникає проблема - сучасні моделі принтерів HP, Samsung, Xerox оснащені захисними чіпами, які блокують роботу пристрою при установці в нього перезаправленного картриджа. І тут вам на допомогу також прийдуть наші майстри!

Перепрошивка - більше можливостей

Перепрошивка - це оновлення програмного забезпечення, яке дозволяє принтеру працювати з заправленими картриджами, а також часто позбавляє від програмних збоїв.

Переваги прошивки пристроїв в нашому центрі:

  • отримання можливості використовувати перезаправляємі витратні матеріали;
  • усунення можливих помилок в ПЗ;
  • корекція системних збоїв в роботі.

Мінусів у перепршівкі немає, ви тільки розширюєте вощможності свого пристрою і позбавляєте його від програмних неполадок.

Ми готові в будь-який момент прийти до вас на допомогу і змінити прошивку на вашому принтері виробництва Xerox, Samsung, HP. Причому зробити це ми можемо у вас вдома або в офісі в межах Одеси. Для роботи нашому майстру знадобиться лише комп'ютер. Ми завжди знаємо, яка саме версія прошивки потрібна тому чи іншому влаштуванню, тому ви можете бути спокійні - після всіх маніпуляцій принтер буде відмінно працювати з картриджами.

Наші послуги завжди актуальні, доступні, ефективні, і дозволяють вам істотно економити в подальшому!

Related Articles
Техніка безпеки з принтерами в домашніх умовах

Техніка безпеки з принтерами в домашніх умовах

25.05.2021 

Уникайте вологості більшою, ніж зазначена в специфікації обладнання.Перед підключенням техніки до електричної розетки перевірте напругу джерела живлення.Перед вставкою штекера харчування в гніздо пере..